Poker Online

  • Monday, Mar 1, 2021

Poker-online przyjmuje to pojęcie i podkręca go. Możesz grać całkowicie za darmo lub za najniższe możliwe stawki (dosłownie za grosze). Możesz grać o wejściówki satelitarne do najbardziej niesamowitych turniejów pokerowych na żywo na całym świecie. Możesz też grać o najwyższe stawki, jakie możesz znaleźć w dowolnym miejscu. Wszystko to możesz zrobić na komputerze stacjonarnym, laptopie, telefonie lub tablecie. Niezależnie od tego, czy grasz w swoje pierwsze, czy milionowe rozdanie, niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy może znaleźć odpowiednie miejsce przy stole pokerowym.

Obecnie na całym świecie jest ponad 100 milionów graczy w pokera, a gra stale rośnie w krajach bliskich i dalekich. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pokerze online, jesteś we właściwym miejscu. Poniżej wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć grać w pokera online.

Co to jest poker online?

Poker-online to po prostu tradycyjna gra karciana w pokera rozgrywana przez Internet. Istnieje wiele różnych witryn pokera online, które oferują różne odmiany pokera z szeroką gamą dostępnych gier i stawek (w tym całkowicie darmowe gry w pokera online).

Dlaczego poker-online jest tak popularny?

Poker-online jest popularny z wielu tych samych powodów, dla których ludzie kochają pokera na żywo. To zabawna, łatwa do grania, intelektualna gra, która może być ekscytująca. Gra nagradza rzeczywiste umiejętności w przeciwieństwie do automatów lub loterii. To także coś, co możesz robić w dowolnym momencie, tak długo, jak chcesz, za dowolne stawki w zaciszu własnego domu.

Czego potrzebujesz, aby grać w pokera online

Wymagania dotyczące pokera online są bardzo minimalne i istnieje duża szansa, że ​​możesz teraz grać na tym samym urządzeniu, którego używasz do przeglądania tej strony. Poker-online nie obciąża pamięci komputera, a jeśli masz laptopa lub komputer stacjonarny z początku 2000 roku lub później, masz więcej niż wystarczającą moc obliczeniową. W dzisiejszych czasach istnieje wiele aplikacji do pokera na prawdziwe pieniądze na smartfony i tablety, dzięki czemu możesz grać w podróży. Dotyczy to urządzeń z Androidem, iPhone’ów i iPadów.

Ile pieniędzy potrzebuję, aby zacząć grać w pokera online?

Nie bardzo. Możesz zacząć od grania w darmowe gry na wirtualne pieniądze na wielu stronach. Po tym, jak dobrze się bawisz, większość ludzi wpłaca pieniądze w przedziale od 50 do 200 EUR, a to zazwyczaj wystarcza, aby utrzymać je przez bardzo długi czas. Kluczem jest granie w gry, które nie wyczerpują Twojego konta online za jednym zamachem. Na przykład, jeśli masz 50 € online, powinieneś prawdopodobnie trzymać się turniejów 1 €, dopóki nie zgromadzisz kilku dodatkowych dolarów.

Możliwe jest również granie już od 0,01 € / 0,02 € w grach gotówkowych, co sprawia, że ​​50 € to ogromny bankroll, w którym bardzo trudno byłoby zbankrutować. Istnieje również wiele sposobów, aby Twój bankroll w pokera online był trwały. Jednym z najważniejszych sposobów na dobry start w pokera online jest uzyskanie zdrowego pokerowego bonusu powitalnego.

Jak grać w pokera online

Jeśli grasz na komputerze domowym lub laptopie, pierwszym krokiem jest pobranie oprogramowania do gry w pokera online z wybranej witryny. Ogólne zapotrzebowanie na pamięć jest dość małe, a pobieranie nawet najbardziej archaicznych połączeń internetowych nie powinno zająć dużo czasu. Jeśli nie chcesz niczego pobierać, możesz również wypróbować gry pokerowe bez pobierania na dowolnej witrynie pokerowej, chociaż nie zapewniają one takich samych funkcji i możliwości gry, jak pełna wersja do pobrania.

Jeśli przeszedłeś ścieżkę pobierania, po pobraniu pakietu instalacyjnego kliknij go dwukrotnie, aby zainstalować oprogramowanie. W tym momencie musisz utworzyć konto użytkownika (w niektórych witrynach jest to robione przed pobraniem oprogramowania). Musisz mieć co najmniej 18 lat lub minimalny wiek ustawowy w Twojej jurysdykcji, w zależności od tego, który z tych okresów jest wyższy. Będą kontrolowane wiek, więc nie spodziewaj się, że przejdziesz przez nie, jeśli jesteś niepełnoletni.

Wpłacanie pieniędzy na stronie pokera online zwykle wymaga karty kredytowej lub jakiejś karty przedpłaconej, ale są pewne wyjątki. Większość witryn akceptuje główne firmy kredytowe, takie jak Visa lub MasterCard, lub dowolne z najpopularniejszych portfeli elektronicznych, w tym Neteller, Skrill i PayPal.

Turnieje pokerowe online

Turnieje pokerowe cieszą się ogromną popularnością zarówno na żywo, jak i online dzięki wycieczkom, takim jak pokazy telewizyjne World Series of Poker, World Poker Tour i European Poker Tour. W pokerze turniejowym płacisz wpisowe i otrzymujesz stos żetonów. W momencie, gdy nie masz już żetonów, odpadasz z turnieju. Ostatecznym zwycięzcą jest gracz, który zbierze wszystkie żetony. Turnieje pokerowe online to najtańszy sposób na potencjalnie duże pieniądze. Na przykład istnieje kilka turniejów online z wpisowym 10 €, w których za pierwsze miejsce przyznano ponad 200 000 €. Przy większych wpisowych nagroda rośnie jeszcze bardziej.

W weekendy łatwo jest znaleźć duże turnieje pokerowe online. W dzisiejszych czasach największe turnieje online przyciągają nawet więcej graczy niż największe turnieje na żywo dzięki możliwości obsługi tysięcy graczy bez fizycznej przestrzeni. Istnieje wiele kasyn do gry w pokera online, które co tydzień organizują turnieje i oferują średnio około 1 miliona euro z puli nagród za jedyne 109 euro. Satelity z niskim wpisowym również odbywają się każdego dnia, co pozwala ci zwiększyć skalę gry i grać w turniejach z wyższym wpisowym.

Gdzie znajdę dobre wskazówki dotyczące strategii pokerowej?

Im lepszy jesteś w grze, tym przyjemniejsza jest gra w pokera. Na szczęście w dzisiejszych czasach dla graczy w pokera online dostępnych jest mnóstwo darmowych zasobów. Wiele witryn internetowych zawiera setki artykułów strategicznych, które mogą Ci pomóc bez względu na poziom gracza.

Będziesz chciał zacząć od prostych informacji, takich jak ABC gry w pokera, ale obszerne rady strategiczne, które można znaleźć w Internecie, nie mają dna. Pamiętaj jednak, że zanim przejdziesz do jakiejkolwiek zaawansowanej strategii pokerowej, musisz dobrze zrozumieć, jak układane są układy pokerowe.

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze z witryn pokerowych online

Właściwie zarabianie pieniędzy na stronach pokerowych i, co ważniejsze, jest bardzo łatwe w porównaniu do dawnych czasów. W zależności od regionu istnieje zwykle wiele różnych opcji wpłaty, w tym karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, przelewy bankowe, czeki elektroniczne lub e-portfele innych firm. Możesz również łatwo wypłacić swoje wygrane, korzystając z wielu tych samych metod, w tym przelewów bankowych lub dobrego, staromodnego czeku pocztą.